گن عمل ابدومینوپلاستی

گن عمل ابدومینوپلاستی

گن عمل ابدومینوپلاستی

استفاده از گن مخصوص بعد از عمل جراحی ابدومینوپلاستی یکی از مراقبت های اصلی در دوره نقاهت پس از جراحی محسوب می شود. پوشیدن گن باعث می‌ شود پوست شکم با ماهیچه های زیرین آن اتصال پیدا کرده و فرم جدید شکم تثبیت شود.

به طور کلی استفاده از گن بعد از عمل ابدومینوپلاستی باعث می شود که بیمار شکمی صاف و یکدست داشته باشد.

در این مقاله به معرفی مشخصات گن مناسب برای بعد از عمل ابدومینوپلاستی و مزایای استفاده از آن می پردازیم.

در این مقاله با مطالب زیر آشنا می شوید:

مشخصات گن عمل ابدومینوپلاستی
دلایل استفاده از گن بعد از عمل ابدومینوپلاستی
تفاوت گن مینی ابدومینوپلاستی و ابدومینوپلاستی
ضرورت پوشیدن گن عمل ابدومینوپلاستی

مشخصات گن عمل ابدومینوپلاستی

در عمل بهترین گن برای بعد از عمل ابدومینوپلاستی، گن شورتی که شکم و پهلو را کامل می پوشاند و سرشانه آن قزن داشته باشد. این مدل گن دارای دو لایه در جلوی گن است که گن را مستحکم و با دوام کرده و کشش سطحی پوست برای جمع شدن و جلوگیری از شلی و افتادگی پوست را تامین می کند.

گن مخصوص ابدومینوپلاستی دارای سه ردیف قزن از جلو می باشد که امکان تغییر تا سه سانتی متر (یک سایز) را برای کاربر فراهم می کند. قزن های فلزی و بادوام در دوخت به کار رفته است که از نوع بهترین نوع قزن بوده و بدن را اذیت نمی کند.

دلایل استفاده از گن بعد از عمل ابدومینوپلاستی

دلایل زیادی برای استفاده از گن عمل ابدومینوپلاستی وجود دارد و جزو دستورات مهم دوران نقاهت بعد از جراحی می باشد. در زیر به دلایل اصلی استفاده از گن بعد از عمل زیبایی شکم می پردازیم.

جلوگیری از تجمع مایعات

خارج کردن چربی های اضافه از بدن باعث ایجاد فضای در زیرپوست و تجمع خونابه می شود. استفاده مداوم از گن بعد از عمل ابدومینوپلاستی باعث وارد شدن فشار خارجی به ناحیه شکم شده و در نتیجه پوست سریعتر به بافت زیر خود چسبیده و مایعات اضافه نیز تحمع نخواهند کرد.

بهبود شکل ظاهری و صافی پوست

بعد از عمل امکان ایجاد چین و چروک هایی روی پوست وجود دارد و حتی ممکن است باعث تجمع چربی شود. استفاده از گن در دوران نقاهت، باعث می‌شود که پوست به طور کامل بر روی بافت های زیرین جوش بخورد و از ایجاد ناهمواری جلوگیری شود.

کاهش احتمال عفونت

استفاده از گن باعث جلوگیری از تجمع مایعات در زیر پوست و ایجاد عفونت می شود.

تسریع بهبود زخم ها

فیبرهای کلاژن ساز در زمان استفاده از گن تحریک شده و با سرعت بیشتری تولید می شوند. همین امر تاثیر بسزایی در روند بهبودی زخم ها دارد.

تفاوت گن مینی ابدومینوپلاستی و ابدومینوپلاستی

با اینکه جراحی مینی ابدومینوپلاستی با ابدومینوپلاستی از نظر وسعت جراحی متفاوت بوده و در آن فقط برش در ناحیه زیر شکم زده می شود و کوچک تر است، ولی گن این دو عمل تفاوت چندانی با هم ندارد. بعد از عمل مینی ابدومینوپلاستی می توانید با نظر جراح از گن هایی استفاده کنید که فقط محل زخم را می پوشاند.

ضرورت پوشیدن گن عمل ابدومینوپلاستی

استفاده از گن بعد از عمل بسیار ضروری است. پوشیدن گن کششی بعد از ابدومینوپلاستی باعث می شود تا ترمیم زخم ها سریع تر انجام شود، فرم جدید شکم و اطراف آن تثبیت شود، تورم و کبودی حاصل از عمل زودتر از بین رفته و همینطور بهبودی سریع تر حاصل شود.

برای بیماران ابدومینوپلاستی مهم است که بدانند بعد از جراحی شکم چه چیزی بپوشند. لباس فشرده سازی شکم مناسب مزایای زیادی مانند بهبودی سریع تر و راحتی در هنگام بهبودی برش دارد. لباس‌های فشرده‌کننده شکم Leonisa با راحتی طراحی شده‌اند تا بیمار بتواند به بهترین شکل ممکن التیام یابد. زنی که لباس فشرده سازی شکم پوشیده است – Leonisa مزایای پوشیدن لباس فشرده سازی شکم لباس‌های فشرده‌کننده شکم می‌توانند نسبتاً راحت باشند، که ممکن است برخی افراد آن را ناراحت‌کننده و محدود کنند. با این حال، استفاده از شکم برای بهبودی ابدومینوپلاستی مزایای زیادی دارد، مانند: به کاهش خطر ابتلا به سروما کمک می کند مشابه هماتوم، که حفره‌های خونی است که در زیر پوست جمع می‌شوند، سروما نیز پاکت‌های مایع است. از آنجایی که شایع‌ترین عارضه ابدومینوپلاستی سروما است، استفاده از لباس فشرده‌کننده شکم توصیه شده توسط پزشک برای کاهش خطر با اعمال فشار و به حداقل رساندن احتباس مایع ضروری است. گردش خون بهتر را ترویج می کند لباس‌های فشرده‌کننده شکم می‌توانند گردش خون را افزایش داده و به بهبود سریع‌تر و همچنین کاهش تورم، کبودی و به حداقل رساندن خطر لخته شدن خون کمک کنند. راحتی را ارائه می دهد لباس‌های فشرده‌کننده شکم می‌توانند در طول روز از بافت‌ها حمایت کنند. برش و بافت های حساس اطراف باید به راحتی محافظت شوند، بدون هیچ گونه کشش یا فشار. به جلوگیری از بی نظمی کانتور کمک می کند اگرچه نادر است، اما اگر به زودی اصلاح نشود، بی نظمی های کانتور ممکن است رخ دهد. لباس مخصوص شکم می تواند به صاف کردن و صاف کردن توده ها و برجستگی هایی که ممکن است باعث این بی نظمی ها شوند کمک کند. لباس بستن شکم زن – Leonisa در لباس فشرده سازی شکم به دنبال چه چیزی باشید هنگامی که یاد گرفتید بعد از جراحی شکم چه بپوشید، مهم است که مواد با کیفیت بالا و همچنین شکل و سطح فشرده سازی را پیدا کنید که نهایت راحتی و پشتیبانی را ارائه دهد. لباس‌های فشرده‌کننده شکم Leonisa یک لایه داخلی صاف را ارائه می‌کنند که روی پوست نرم است و از برش‌های تحریک‌کننده جلوگیری می‌کند. به خاطر داشته باشید که برای به دست آوردن نتایج مورد انتظار پس از عمل جراحی، پوشیدن لباس فشرده سازی شکم با سطح فشرده سازی و اندازه مناسب که توسط پزشک توصیه می شود ضروری است.Garment After Surgery Tummy Tuck

لباس های فشرده سازی شکم ضروری است که بدن شما در دوران نقاهت پس از یک عمل جراحی، مانند تایک شکم یا لیپوساکشن، از حمایت بهینه برخوردار شود. با کمک تیمی از متخصصان، مجموعه‌ای از لباس‌های فشرده‌سازی شکم را با هدف تسریع بهبودی و بهبود نتایج جراحی ایجاد کرده‌ایم. بسته به آنچه بدن شما نیاز دارد، ما لباس‌های فشرده‌سازی شکم را برای نواحی خاصی از بدن شما در دسترس داریم. ما تعدادی لباس‌های مختلف فشرده‌سازی بالاتنه و معده داریم که هر کدام با هدف منحصربه‌فرد ارائه حمایت‌های درمانی پس از جراحی شکم ساخته شده‌اند. لباس های فشرده ابدومینوپلاستی ابدومینوپلاستی نام پزشکی برای عمل زیبایی است که بیشتر با نام جراحی شکم شناخته می شود. وقتی صحبت از پشتیبانی برای ریکاوری شکم می‌شود، لباس‌های فشرده‌کننده ابدومینوپلاستی فقط نام دیگری برای همان لباس‌های فشرده‌کننده شکم هستند، خواه کمربند، کت و شلوار بدن یا کلاسور. بهترین لباس های فشرده سازی شکم بهترین لباس های فشرده کننده برای بعد از عمل شکم، لباس هایی هستند که راحت و کاملاً حمایت کننده باشند. اگر به راهنمایی نیاز دارید که کدام لباس فشرده‌کننده ممکن است برای شما مناسب باشد، با لباس‌هایی شروع کنید که بیشتر در بین مشتریان ما محبوب هستند. محبوب ترین لباس فشرده سازی معده ما کمربند جانبی است که برای استفاده پس از ابدومینوپلاستی یا لیپوساکشن ایده آل است. آنها کیفیت های پزشکی و بسیار فشرده را ارائه می دهند که در پارچه نرم و راحت تعبیه شده است تا اطمینان حاصل شود که می توانید آنها را هر روز بپوشید. همانطور که بهبودی شما پیشرفت می کند، متوجه خواهید شد که لباس های فشرده سازی متفاوتی نیاز است. لباس های مرحله 2 ما برای لاغری ناحیه شکم و کمر شما از طریق فشرده سازی حدود 6 هفته پس از جراحی شما مناسب هستند. در نهایت، درج های فشرده سازی شکمی محبوب ما برای کمک به جلوگیری از احتباس مایعات، کاهش کبودی و بهینه سازی تخلیه لنفاوی پس از عمل در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین