پروتز سینه موتیوا MOTIVA

پروتز سینه موتیوا MOTIVA

پروتز سینه موتیوا MOTIVA
پروتز سینه موتیوا MOTIVA

امروزه عمل پروتز سینه یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی محسوب می شود که درصد زیادی از جراحی های زیبایی را به خود اختصاص می دهد. یکی از عوامل تعیین کننده در نتیجه جراحی پروتز سینه استفاده از پروتز با مارک معتبر و دارای کیفیت خوب می باشد.

برند موتیوا / MOTIVA یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده ایمپلنت های مختلف در جهان محسوب می شود. پروتز سینه مارک موتیوا فعالیت خود را سال 2004 در آمریکا آغاز کرده و محصولات تولیدی شرکت موتیوا / MOTIVA به بیش از 60 کشور جهان صادر شده و مورد استفاده میلیون ها نفر قرار می گیرد. بسیاری از افرادی که قصد انجام جراحی پروتز سینه را دارند نام پروتز سینه موتیوا را شنیده اند.

یکی از دلایل برتری برند موتیوا در بین مارک های مختلف پروتز سینه، استفاده از مواد با کیفیت و فن آوری های جدید در تولید پروتز است که باعث تولید پروتز سینه با کیفیت و بادوام بالا شده است. کیفیت پروتز های این برند به حدی است که به عقیده بسیاری از پزشکان و جراحان پروتز سینه موتیوا بهترین برند پروتز می باشد.

مزایای پروتز سینه موتیوا MOTIVA

  • استفاده از ژل سیلیکونی چسبنده آلتیما و پلاس در پروتز سینه موتیوا باعث افزایش مقاومت و دوام پروتز و همینطور لمس و حالت طبیعی آن می شود.
  • سطح خارجی پوشاننده پروتز موتیوا از فناوری SmoothSilk بهره می برد که بنابر ادعای سازندگان باعث کاهش عکس العمل بدن و التهاب شده و احتمال ایجاد انقباض کپسولی را به زیر یک درصد می رساند.
  • در نسل ششم پروتز سینه موتیوا از فرستنده الکترونیکی 12 میلی متری استفاده شده که باعث می شود سالها بعد و در حین عمل مجدد بتوان با دستگاه مخصوص از ویژگی های پروتز و جنس آن آگاه شد و از آن استفاده کرد.
  • کلیه پروتز های سینه موتیوا دارای استانداردهای جهانی و FDA آمریکا می باشند.
  • داشتن نمایندگی فعال در ایران

انواع پروتز سینه موتیوا MOTIVA

پروتز سینه MOTIVA محصولات خود را از نظر جنس ماده سازنده در دو نوع سیلیکونی و آب نمکی تولید می کند.

پروتز سینه سیلیکونی موتیوا

پروتز سیلیکونی موتیوا یکی از بهترین انتخاب ها برای بانوان متقاضی افزایش حجم سینه است. موتیوا در پروتز های سیلیکونی خود از ژل مخصوص آلتیما استفاده کرده که لمس و ظاهری کاملا مشابه با بافت طبیعی سینه ایجاد می کند. یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده پروتز سیلیکونی موتیوا، ژل پلاس می باشد که باعث ظاهر پر و برآمدگی بیشتر در قسمت فوقانی سینه می شود. هر کدام از این دو نوع ژل سیلیکونی از چسبندگی بالا برخوردار بوده و در صورت پاره شدن پروتز موتیوا، به خارج نشت نخواهد کرد. استفاده از پروتز سینه سیلیکونی مارک موتیوا باعث ایجاد ظاهر مناسب، احتمال چین خوردگی کمتر و پارگی و تغییر شکل کمتر بعد از عمل می شود.

پروتز سینه آب نمکی موتیوا

در اولین نسل پروتز سینه از مایع آب نمکی یا سالین برای پر کردن ایمپلنت استفاده می شد و پروتز سینه آب نمکی موتیوا تا نسل پنجم پروتز های سینه موفقیت و محبوبیت خود را حفظ کرده است.

یکی از اصلی ترین مزیت های پروتز آب نمکی برند موتیوا این است که می توان در حین عمل و پس از جایگذاری در بافت سینه اقدام به پر کردن این پروتز ها با سرم مخصوص کرد که این امر باعث ایجاد سایز مد نظر بیمار و نیاز به برش کوچکتر حین جراحی می شود. پروتزهای آب نمکی موتیوا با خوابیدن یا تغییر وضعیت شکل خود را بر اساس میزان جاذبه تغییر داده و ظاهر طبیعی سینه را حفظ می کند. مواد تشکیل دهنده پروتز آب نمکی موتیوا در صورت پاره شدن پروتز توسط بدن جذب شده و خاصیت سمی ندارد.

سایزهای پروتز سینه موتیوا

پروتز سینه MOTIVA در سایزها و فرم های مختلفی تولید می شود تا بتواند نیاز تمام افراد متقاضی جراحی پروتز سینه را برطرف کند. پروتزهای موتیوا از نظر برجستگی و برآمدگی در سه سطح کم، متوسط و زیاد تولید می شوند.

یکی از پروتزهای پرطرفدار این برند، پروتز سینه سایز کوچک و یا پروتز مینی می باشد. این نوع پروتز مناسب افرادی می باشد که خواهان تغییر کمی در سایز سینه خود هستند.

طول عمر پروتز سینه موتیوا

یکی از اصلی ترین دلیل محبوبیت پروتزهای MOTIVA طول عمر محصولات این شرکت می باشد. تمام پروتزهای این شرکت دارای گارانتی 10 ساله هستند. ژل مخصوص آلتیما و پلاس که در داخل پروتز استفاده شده و لایه نگهدارنده SmoothSilk باعث افزایش حداکثری مقاومت پروتز موتیوا در برابر فشارهای بیرونی و تغییرات داخلی بدن است. پوسته پروتز سینه برند موتیوا از مواد سازگار با محیط ساخته شده و از شکر و نمک در فرمول آن ها استفاده نمی شود. همین مسئله به ادعای تولید کنندگان باعث کاهش احتمال بروز عوارض ناشی از عمل پروتز سینه از جمله انقباض کپسولی می شود.

سینه های بسیار زیاد، زمان بسیار کم! هنگامی که به جراحی سینه فکر می کنید، از اندازه، شکل و حتی مارک ایمپلنت انتخابی خود، موارد زیادی برای در نظر گرفتن و طیف وسیعی از گزینه های مختلف وجود دارد. در The Hospital Group، تنها با همکاری با تامین کنندگان پیشرو ایمن ترین ایمپلنت های سینه در بازار، Motiva و Mentor، تصمیم را آسان تر کرده ایم تا به شما کمک کنیم ظاهری که می خواهید داشته باشید. در اینجا راهنمای آسان ما در مورد هر چیزی که باید در مورد انتخاب ایمپلنت Motiva بدانید آمده است: ایمپلنت سینه MOTIVA چیست؟ ما مفتخریم که ایمپلنت‌های سینه Motiva را ارائه می‌کنیم – یکی از برندهای پیشرو در کاشت‌های سینه ممتاز، که به دلیل فناوری نوآورانه، شیوه‌های تولید پیشرفته و تعهد به ایمنی بیمار انتخاب شده است. به عنوان مثال، پس از یک مطالعه شش ساله، بیماران ایمپلنت Motiva کپسول‌های مضاعف صفر، سروم‌های دیررس صفر، نرخ انقباض کپسولی کمتر از 1% و رضایت بالای بیمار داشتند. مزایای ایمپلنت MOTIVA چیست؟ هنگامی که ایمپلنت Motiva را برای بزرگ کردن سینه خود انتخاب می کنید، از مزایای زیر بهره مند خواهید شد: ایمپلنت هایی که بدون مواد خارجی مانند نمک یا کریستال قند ساخته شده اند به طور خاص برای برش های جراحی کوچکتر و اسکارهای کمتر قابل توجه طراحی شده است پروتزهای نوآورانه سینه از طریق چاپ سه بعدی نانوتکنولوژی ساخته شده اند که التهاب را کاهش می دهد و سازگاری با بدن را بهبود می بخشد. 100% سیلیکون پر شده از ژل، که به جلوگیری از خطر موج دار شدن کمک می کند پوشش جراحی در برابر پارگی مادام العمر ضمانت «همیشه مطمئن» Motiva. بیش از 600 گزینه اندازه و شکل برای انتخاب پروتز سینه موتیوا MOTIVA آیا ایمپلنت های MOTIVA مورد تایید FDA هستند؟ کاملا! آنها همچنین تنها ایمپلنت‌های سینه‌ای هستند که دارای یک دستگاه ردیاب پاک‌شده توسط FDA هستند، به طوری که جراحان زیبایی می‌توانند در صورت بروز مشکل ایمنی یا فراخوانی، ایمپلنت‌های خاص شما را بدون نیاز به جراحی شناسایی کنند. ایمپلنت سینه MOTIVA چه مدت دوام خواهد داشت؟ در گروه بیمارستانی، جراحان زیبایی ما توصیه می کنند که ایمپلنت های Motiva خود را بین 10 تا 20 سال پس از عمل اصلی تعویض کنید، اما طول عمر خاص ایمپلنت های شما در افراد مختلف متفاوت است. به طور متوسط، ایمپلنت سینه Motiva پس از حدود 10 سال نیاز به تعویض دارد و طول عمر آنها می تواند به عواملی مانند بارداری، شیردهی و افزایش وزن بستگی داشته باشد. آنچه که بیماران ما در مورد ایمپلنت MOTIVA گفتند…پروتز سینه موتیوا MOTIVA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین