پروتز سینه آریون Arion

آریون Arion فرانسه یکی دیگر از برندهای معتبر تولید کننده پروتز سینه در دنیا است. این شرکت در سال 1994 توسط انجمن آزمایشگاهی آریون فرانسه تاسیس شده و جزو تولیدکنندگان معتبر پروتز سینه در اروپا می باشد.

پروتز سینه آریون Arion دارای تمام استانداردهای اروپایی و جهانی بوده و در ایران ضمن داشتن نمایندگی فعال با مجوز وزارت بهداشت عرضه می شود.

در این مطلب به معرفی کامل پروتز های Arion ، به عنوان یکی از برندهای مطرح جراحی پروتز سینه می پردازیم.

انواع پروتز سینه آریون Arion

پروتز سینه آریون در دو نوع SILICONE MONOBLOCK و MONOBLOCS HYDROGEL CMC و در شکل های گرد و قطره اشکی در سایزهای مختلف تولید می شوند.

پروتز سینه SILICONE MONOBLOCK آریون

پروتز SILICONE MONOBLOCK آریون از یک بلوک یک تکه از جنس سیلیکون ساخته شده و داخل آن با ژل منسجم و چسبنده سیلیکون پر شده است.

استفاده از ژل مسنجم چسبنده در پروتز سینه SILICONE MONOBLOCK آریون باعث شده حتی در صورت پاره شدن پروتز مواد داخل آن به بیرون از پروتز نشت نکرده و فرم اصلی پروتز حفظ شود.

پروتز سینه MONOBLOCS HYDROGEL CMC آریون

پروتز سینه MONOBLOCS HYDROGEL CMC آریون همانند پروتز مونوبلاک از بلوک یک تکه سیلیکونی ساخته شده است. ژل مایعی که در ساخت پروتزهای سینه مونو بلاک هیدروژلی استفاده شده‌اند از جنس سلولوز و نرمال سالین می‌باشند. این پروتزها محلول در آب و به‌صورت شفاف هستند که باعث می‌شود معاینه و تشخیص بیماری‌های سینه بعد از استفاده از آن‌ها راحت‌تر شود. همچنین خاصیت منسجم این نوع ژل آن را از لحاظ ساختاری به بافت غده‌های پستانی شبیه کرده است.

پروتز سینه قطره اشکی آریون Arion

این نوع از پروتزها از نظر ظاهری شبیه به قطره اشک بوده و ظاهر طبیعی تری بعد از جراحی ایجاد می کنند.

پروتزهای قطره اشکی Arion به پنج دسته A2XH ،A2X ،A2XS ،AX ،AN از لحاظ میزان قطر و ارتفاع تقیسم می شود

پروتز سینه گرد آریون Arion

پروتزهای گرد اغلب از ژل سیلیکون استاندارد ساخته شده است و شکل آن بصورت یک دیسکت گرد است. قوام این پروتزها بسیار نرم و شبیه بافت طبیعی پستان است. درحقیقت چنانچه از روبرو این پروتزها را نگاه کنیم گرد و مدور هستند و ازپهلو بصورت یک صفحۀ ضخیم می باشند.
نوع گرد پروتز های سینه Arion به چهار دسته LP، HP، XP، XXP از لحاظ میزان قطر و ارتفاع تقیسم می شود.

کاتالوگ پروتز آریون

کاتالوگ پروتز آریون را میتوانید از وب سایت رسمی این شرکت مشاهده کنید. لینک دانلود مشاهده کاتالوگ پروتز سینه آریون Arion ، به صورت یک فایل PDF در درسترس میباشد .

طول عمر پروتز سینه آریون Arion

برند آریون برای پروتزهای خود طول عمر متوسطی برابر با 20 سال اعلام کرده ولی باید توجه داشته باشید که طول عمر پروتز سینه رابطه مستقیمی با سبک زندگی فرد دارد.

در صورت تمایل برای آشنایی با بهترین برندهای پروتز سینه به این مطلب مراجعه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها