لیپوماتیک با پال

یکی از دغدغه های تمامی مردم مختلف جهان، داشتن اندام زیبا و مطلوب بوده که بسیاری از افراد از آن بهره مند نیستند. همان طور که می دانید، معضلات بزرگی مانند چاقی موجب شده تا بسیاری از افراد قید اندام زیبا را بزنند. افرادی که از اضافه وزن برخوردار هستند، معمولا فرآیند لاغر شدن را بسیار سخت می دانند. در اکثریت اوقات ورزش می تواند تاثیرات مثبتی در دستیابی به اندام مطلوب شما داشته باشد. در برخی شرایط نمی توان تنها به وسیله ورزش و سایر روش های لاغری، به کاهش وزن پرداخت. در این شرایط شما می توانید از روش های درمانی مطرح و معتبر استفاده کنید.

در سال های گذشته روش های درمانی به عنوان ایده آل ترین گزینه ها برای لاغری شناخته شده که دارای تنوع زیادی نیز هستند. یکی از این روش ها، لیپوماتیک با پال بوده که طرفداران بسیار زیادی را داشته و امروزه توسط افراد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. پزشکان این عرصه معتقد هستند که لیپوماتیک با پال به عنوان یکی از بهترین گزینه های ممکن برای لاغری شناخته می شود. افرادی که قصد استفاده از این روش جراحی را دارند، باید قبل از هر چیزی نسبت به کسب اطلاعات زیادی در رابطه با آن اقدام کنند. کسب اطلاعات لازم در این زمینه موجب می شود تا شما بتوانید از روش بهتری برای حذف سلول های چربی خود استفاده کنید.

لیپوماتیک با پال چیست؟

در ابتدا نیاز است که بدانید، لیپوماتیک یک نوع روش جراحی بوده که در آن پزشک متخصص به خارج سازی چربی ها یا انتقال آن ها اقدام می کند. لیپوماتیک با پال به عنوان مدرن ترین روش برای انجام این پروسه شناخته شده که شرایط بهتری را برای پزشک و بیمار ایجاد می کند. در حال حاضر اکثریت پزشکان زیبایی برای انجام عمل لیپوماتیک، از پال استفاده می کنند تا کیفیت جراحی افزایش یابد. توجه داشته باشید که لیپوماتیک با پال موجب می شود تا چربی های اضافه شما، مجددا قابل استفاده باشند. این موضوع در حالی بوده که در سایر روش ها شرایط بدین شکل نخواهد بود.

عمل جراحی لیپوماتیک با پال، به وسیله یک کانول مخصوص انجام شده که در بدن فرد قرار گرفته و اقدام به ایجاد ارتعاشات مختلف می کند. کانول موردنظر با استفاده از این ارتعاشات به جداسازی چربی های درون بدن فرد می پردازد. در نتیجه چربی های جدا شده به وسیله مکش از بدن فرد خارج یا جا به جا می شوند. با استفاده از پال می تواند ارتعاشات سریع تری را در بدن به وجود آورد و مدت زمان جراحی را تا مقدار قابل توجهی کاهش داد. همچنین امکان خارج سازی چربی بیشتر در مدت زمان کمتر با استفاده از پال فراهم است. توجه داشته باشید که با وجود این شرایط ایمنی جراحی بالاتر رفته و مدت زمان بهبودی نیز بیشتر خواهد شد. همچنین پزشک می تواند عمل راحت تری را داشته باشد.

مزیت های لیپوماتیک با پال نسبت به سایر روش ها

یکی دیگر از مسائل مهمی که در لیپوماتیک با پال باید مورد بررسی قرار بگیرد، مزایای مربوط به این روش می باشد. در ابتدا نیاز است که بدانید، در این روش به دلیل نداشتن نیاز به نیروی فیزیکی، پزشک متخصص می تواند با تمرکز بیشتری به انجام جراحی بپردازد و همین مسئله سبب جلوگیری از آسیب های احتمالی خواهد شد. علاوه بر این موضوع، لیپوماتیک به وسیله پال می تواند تا 30 درصد چربی بیشتری را از بدن افراد خارج کند. همچنین علاوه بر کاهش چربی های بسیار زیاد، کبودی های بدن فرد در مدت زمان کمتری بهبود خواهند یافت. شما به وسیله این روش می توانید کانتورینگ بدن مناسب تری را داشته باشید و اندام دلخواه خود را به راحتی به دست آورید.

نیاز است که بدانید، اگر شما دارای مشغله های کاری بسیار زیادی هستید و نیاز به دوران نقاهت کمتری دارید، لیپوماتیک با پال می تواند گزینه ایده آلی برای شما باشد. لازم به ذکر است که میزان برش های ایجاد شده بر روی بدن انسان در این روش بسیار کمتر است. بنابراین مقدار کبودی ها و زخم های شما نیز کمتر خواهد بود. با وجود شرایط فوق می توان دریافت که لاغری به وسیله این روش، بسیار بهتر از سایر روش های درمانی خواهد بود.

از این روش برای کدام نواحی بدن می توان استفاده کرد؟

بر اساس مطالعات انجام شده، استفاده از لیپوماتیک با پال در برخی از نواحی بدن امکان پذیر بوده که نیاز به بررسی از سوی فرد متقاضی دارد. افرادی که در ساق و ران خود از چربی های اضافه بهره مند هستند، به عنوان افراد واجد شرایط برای این جراحی شناخته می شوند. همچنین اگر در باسن، شکم و پهلو، کمر، بازو ها، پیرامون زانو، سینه و نقاطی مانند غبغب، گردن و گونه از چربی اضافه بهره مند هستید، می توانید از این روش استفاده کنید. توجه داشته باشید که در لیپوماتیک به وسیله پال، می توان به شکل راحت تری به خارج سازی چربی ها اقدام نمود.

جراحی لیپوماتیک با پال در مراکز معتبر

همان طور که متوجه شدید، متقاضیان زیادی برای انجام جراحی لیپوماتیک با پال وجود دارند که علاقه مند به انجام این جراحی هستند. بسیاری از این افراد تلاش می کنند تا با مشورت گرفتن از پزشک خود، بهترین نتیجه را داشته باشند. در برخی شرایط پزشک موردنظر نمی تواند درک صحیحی از تصور شما داشته باشد و نتایج خوشایندی به دست نمی آید. بنابراین پیشنهاد اصلی ما این است تا توجه ویژه ای به این مسئله مهم داشته باشید و قبل از هر چیزی به یک نتیجه مطلوب با پزشک خود برسید. در این شرایط جراحی شما به شکل بهتری نیز صورت خواهد گرفت.

یکی از بهترین مراکز عمل لیپوماتیک با پال، مجموعه دکتر اسماعیل اسلامی بوده که از شرایط ایده آلی بهره مند است. وجود تجهیزات روز دنیا در این مجموعه و پرسنل فوق حرفه ای موجب شده تا متقاضیان زیادی در این مرکز حضور یابند. مردم کشور ایران نیز می توانند از این پس با رزرو نوبت قبلی، از دکتر اسماعیل مسلمی مشاوره های لازم را دریافت کرده و به انجام این فرآیند بپردازند. توجه داشته باشید که پزشک موردنظر شما تاثیر مستقیمی را در نتیجه عمل شما خواهد داشت.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها